Barbarez među top 10 igrača Bundeslige
27 Nov 2007 Naš bivsi reprezentativac i član Bayera iz Leverkuzena je ovo kolo pokazao da je unatoč godinama i dalje spreman pogađati protivničke mreže. Sergej je golom u 47.minuti donio "apotekarima" poravnanje rezultata na 1:1 nakon što su gosti iz Duisburga bili u minimalnoj prednosti.
Gol Barbareza je domaćinu dao krila i nakon 90. minuta rezultat je glasio 4:1 za Bayer.
Svojim odličnim igrama nekadašnji kapiten bh.selekcije je skočio na 9.mjesto sa prosječnom ocjenom 2,81. U Kickerovoj listi najbolje ocijenjenih igrača Bundeslige nalaze se i ostali naši internacionalci:

Ivica Grlić trenutno zauzima 78.mjesto na listi sa ocjenom od 3,50 uz 13 odigranih utakmica. Sadašnji kapiten bh.selekcije, Zvjezdan Misimović, se nalazi tek na 84.mjestu.On je prikupio 12 nastupa u svom timu.
Bajramović je u dresu Schalkea odigrao 10 utakmica i nalazi se na visokom 92.mjestu Kickerove liste najbolje ocjenjenih igrača Bundeslige.

| Home | Vijesti | Galerija | Video Arhiva | Forum | BiHSoccer Tim | Marketing | Kontakt |
Izvori informacija » Dnevni Avaz i Avaz Sport » Nezavisne Novine » Oslobodjenje» Dnevni list » Glas Srpske » FSRS» NFSBiH