Olimpiku jesenji naslov
28 Oct 2007 Olimpik je u derbiju 13.kola 2.lige Federacije BiH - Centar savladao prvog pratitelja Rudar iz Breze sa 3:0 na svom stadionu Otoka i tako osvojio jesenji naslov prvaka u ovoj ligi. Gosti su u prvom poluvremenu izdržali napade domaćina i sačuvali svoju mrežu, al u nastavku igrači Olimpika su slomili njihov otpora i nanijeli im ubjedljiv poraz. Ovom utakmicom Olimpik je pokazao da nema pravog konkurenta u ovoj ligi.

Olimpik - Rudar Breza 3:0 (0:0)

Stadion Otoka u Sarajevu.Gledalaca 200. Sudija: Mustafa Osmanović (Visoko)7. Albin Begić (Župča),Dževad Fazlić (Visoko). Strijelci: 1:0 - Sikima (48 ), 2:0 - Kukić (64), 3:0 - Mešetović (79). Žuti kartoni: Kukić (Olimpik), A.Velić, Telalović (Rudar). Crveni karton: S.Terzić (63 - drugi žuti). Igrač utakmice: Aldin Kukić (Olimpik)

OLIMPIK: Bećirović - Hondo, Redžović, Timkov, Makić (od 81. Aličić) - Đuderija, Drobić, Mešetović (od 81. (Imširović), Sikima (od 71. Čamdžić) - Kukić, Radonja. Trener: Faik Kolar.
 RUDAR BREZA: Karavdić - A.Velić, Dž.Velić, Terzić, Telalović - Dedić, Pervan (od 85. A.Terzić), Mamela, Sjerotanović (od 80. Ajanović) - Hasanspahić (od 25. Tiro),Rahić. Trener: Nermin Bukva.

| Home | Vijesti | Galerija | Video Arhiva | Forum | BiHSoccer Tim | Marketing | Kontakt |
Izvori informacija » Dnevni Avaz i Avaz Sport » Nezavisne Novine » Oslobodjenje» Dnevni list » Glas Srpske » FSRS» NFSBiH