Sloboda - Cibalija 0:1 (0:1)
14 Oct 2007 Tuzla-U prijateljskoj nogometnoj utakmici, odigranoj danas na Tušnju pred oko 200 gledatelja (sudili su Arnautović, Brzović i Hasić), Sloboda je izgubila od Cibalije iz Vinkovaca 0:1 (0:1). Jedini gol postigao je Željko Malčić u 42. minuti susreta pogotkom u rašlje sa oko 15 metara.

Sloboda je slabo igrala u prvom dijelu utakmice. U nastavku su treneri Sakib malkočević i Srećko Lušić uveli u igru po šest novih igrača i tada je Sloboda imala više od igre, ali nije bilo izglednijih prilika za promjenu rezultata.

Najbolju priliku za poravnanje imao je Damir Tosunović u 85. minuti nakon centaršuta Saida Husejnovića. Poslije dugo vremena, vratio se MUhamed Omić koji je odigrao skoro cijelo drugo poluvrijeme. Nije bilo Kenana Čejvanovića i Adnana Osmanhodžića.

| Home | Vijesti | Galerija | Video Arhiva | Forum | BiHSoccer Tim | Marketing | Kontakt |
Izvori informacija » Dnevni Avaz i Avaz Sport » Nezavisne Novine » Oslobodjenje» Dnevni list » Glas Srpske » FSRS» NFSBiH