Francuska - Bosna i Hercegovina 4:0
13 Oct 2007 Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u Francuskoj s visokih 4:0.Nakon poraza od Rumunjske uslijedilo je još jedno razočarenje za izabranike Nikole Nikića. Francuzi su se ipak pokazali kao puno bolja reprezentacija i bez većih problema svladali su naše mlade nade rezultatom 4:0.
Domaći dolaze u vodstvo pogotkom Gouffrana u 29. kojeg je uposlio Dia i s minimalnom prednosti Francuza odlazi se na odmor.

Na početku drugog djela Nikić iz igre vadi Purića a ulazi Sejmenović, koji nakon samo devet minuta provedenih u igri zarađuje crveni karton. Uslijedio je pad u igri mladih bh. reprezentativaca…

Dimitri Payet u 64. minuti pravom majstorijom vara Burića i udvostručuje vodstvo Francuske. Do kraja je još dva puta pogodio Marveaux za konačnih 4:0 i pravu rezultatsku katastrofu mladih reprezentativaca Bosne i Hercegovine.

| Home | Vijesti | Galerija | Video Arhiva | Forum | BiHSoccer Tim | Marketing | Kontakt |
Izvori informacija » Dnevni Avaz i Avaz Sport » Nezavisne Novine » Oslobodjenje» Dnevni list » Glas Srpske » FSRS» NFSBiH