Zvijezda pobijedila u Citluku
30 Sep 2007 Posljednja utakmica osmog kola prve lige Federacije BiH odigrana je danas u Citluku gdje je domaci Brotnjo docekao Zvjezdu iz Gradacca. Nakon pobjede u proslom kolu protiv Buducnosti, Zvijezda je u Citluku na stadionu Bare ponovo pokazala svoj pravi kvalitet, pobijedivsi domaćina sa 0:1.

Ponovo je Zvijezda briljirala u drugom poluvremenu i nakon dvije 100% prilike u zadnjoj minuti utakmice dosla do pobjede. Strijelac pobijedonosnog gola bio je Nermin Huseinbasić.

U prvom poluvremenu domaćini su propustili sansu da povedu iz jedanestreca, ali je golman Karic zaustavio sut sa bijele tacke.