Panić zasjenio fudbalere
30 Sep 2007

Gosti iz Tuzle uspjeli su odnijeti bod iz Orašja odigravši 2:2, a meč su obilježile sudijske greške na obje strane. Pomoćnik Taborin je u 25. minuti prvo signalizirao diskutabilan prekršaj za goste, što je glavni sudija Panić uvažio i Aleksiću pokazao drugu javnu opomenu.
Drugi sporni momenat Panić je napravio u 74. minuti, kada je međusobno guranje Mujić a i Kuduzovića u šesnaestercu Orašja kaznio dodijelivši penal u korist Slobode. I, na kraju, u prvoj od pet minuta sudijske nadoknade Panić, također, nije sankcionirao grubi start Kobaša nad Tosunovićem.

Koliko su gledaoci bili nezadovoljni suđenjem, govori i to da je nakon meča sudijsku trojku morala ispratiti policija. Što se tiče igre, Tuzlaci su igrali korektno, često su napadali, a dobrim dijelom meča i dominirali na sredini, za razliku od domaće ekipe.

Orašje je došlo u vodstvo u 51. minuti, nakon što je Matijas Pejić centrirao, a Đurić pogodio mrežu. Gosti su 13 minuta kasnije poravnali, a realizator je bio Tosunović, koji je pogodio udarcem glavom. U 74. je iz penala Okanović pogodio za 1:2, a već u prvom kontranapadu domaći su poravnali rezultat. Slavko Kobaš je ubacio u sredinu, a najviši je bio Sarajlić.

| Home | Vijesti | Galerija | Video Arhiva | Forum | BiHSoccer Tim | Marketing | Kontakt |
Izvori informacija » Dnevni Avaz i Avaz Sport » Nezavisne Novine » Oslobodjenje» Dnevni list » Glas Srpske » FSRS» NFSBiH