Napali igrače, udario sudca šakom, nogom…
24 Sep 2007

Pristalice Borca, popularni Vulturesi, na prvenstvenoj utakmici Prve lige Republike Srpske, a koja je prošle subote igrana u Prnjavoru, u 84. minutu izazvali su prekid.

Oni su upali u teren i napali svoje fudbalere, što je bio razlog da glavni sudija Predrag Stankić iz Bijeljine odsvira kraj prije kraja, jer nije bilo uslova za nastavak ovog okršaja.

Treba istaći da je do tog trenutka domaći sastav Ljubića imao minimalnu prednost od 1:0 zahvaljujući pogotku Aleksandra Njegomirovića iz 17. minuta. Do prekida oba tima igrala su korektno, gotovo bez ijednog žestokog starta.

Navijači Borca su prvo od svojih ljubimaca zahtijevali da skinu dresove, a ko to nije prihvatio dobio je batine. To su na svoj koži najbolje osjetili golman Siniša Marčetić, te fudbaleri Bojan Puzigaća, Nikola Kolarov...

Ovoga vikenda prekinuta je i jedna utakmica Prve lige Federacije BiH. GOŠK je u Gabeli igrao protiv SAŠK Napretka, a do prekida je došlo u 66. minuti kada je gostujući igrač Admir Hasančić udario suca šakom u glavu.

Sukobu je prethodio žuti karton kojeg je Hasančić zaradio nakon jednog starta. Igraču SAŠK Napretka se očigledno nije svidjelo što mu je Ibranović pokazao karton pa je krenuo na njega nakon čega mu je ovaj pokazao crveni. Hasančić je nakon toga udario sudca šakom u glavu, a ovaj je odmah odsvirao kraj.

A na utakmici između Bratstva i Napretka, nogometaš domaće momčadi, Željko Lazić u 33. minuti nogom je udario glavnog sudca Radivoja Tošića iz Zvornika. Naravno, s namjerom…

Kod rezultata 0:0 glavni sudac svirao je jedanaesterac za goste nakon čega su uslijedili protesti domaćih igrača. Najratoborniji je bio Lazić koji je iskoristio gužvu i udario sudca Tošića.

Samo kod nas. Ovo može biti samo kod nas…

| Home | Vijesti | Galerija | Video Arhiva | Forum | BiHSoccer Tim | Marketing | Kontakt |
Izvori informacija » Dnevni Avaz i Avaz Sport » Nezavisne Novine » Oslobodjenje» Dnevni list » Glas Srpske » FSRS» NFSBiH