Povodom 99. rođendana Hajduka danas su na Poljudu u prijateljskoj utakmici snage odmjerili nogometaši Željezničara i splitskog Hajduka. Utakmicu koja je završila rezultatom 0:0 pratilo je blizu 7.000 gledatelja među kojima i stotinjaka navijača Željezničara.

U prvom poluvremenu osjetila se apsolutna dominacija Hajduka, a bilo je i nekoliko opasnih prijetnji po mrežu Željezničara, međutim odbrana kluba sa Grbavice uspješno je otklanjala sve opasnosti. Najbolju šansu za postizanje pogotka imao je Ivan Strinić u uvodnim minutama drugog poluvremena. Lijevi bočni igrač splitskog kluba loše je reagirao i promašio cijeli gol Božidara Radoševića, golmana Hajduka koji se nalazi na posudbi u klubu sa Grbavice.

Ni u drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, tako da je utakmica na Poljudu završena rezultatom 0:0. Nisu zabilježeni nikakvi veći izgredi, a po završetku utakmice ekipe su sa terena ispraćene gromoglasnim zvižducima.