Poraz Romanije u Novom Gradu

Fudbaleri Romanije su nakon tri odlične utakmice poraženi u Novom Gradu od ekipe Slobode sa 1:0 (0:0). Roma se odlično držala, oslabljena neigranjem nekoliko standardnih fudbalera sve do 62. minuta, kada domaćin postiže pobjedonosni pogodak. Bilo je to teško gostovanje, gdje bi jedan bod bio veliki uspjeh, ali pritisak domaćina je u nekim duelima prelazio granice korektnosti, dok je sudijska trojka dozvoljavala grube startove i bila naklonjena domaćinu. Igralo se uglavnom na sredini terena, bez mnogo prilika. Najveću šansu na utakmici je propustila Sloboda, u 15. minutu su promašili jedanaesterac.

U posljednjem kolu ovog dijela prvenstva Romanija na Palama dočekuje prvoplasiranu ekipu Sutjeske iz Foče, u subotu u 14 časova.